Od dnia 19.05.2023 obowiązuje nowy regulamin.

MASECZKI Z NADRUKIEM

Maseczki z nadrukiem - ochronne maseczki na twarz, męskie, damskie i dziecięce. Maseczki są wielorazowego użytku, zaleca się je prać w temperaturze 60 stopni, żeby zabić zarazki. Dostępne są dwa rodzaje maseczek z nadrukiem - maseczki jednowarstwowe i dwuwarstwowe, wyprofilowane.

Maseczki nie uchronią nas przed koronawirusem, ale ograniczają rozprzestrzenianie się zarazków, chroniąc innych przed możliwym zarażeniem z naszej strony. Ponadto noszenie maseczek powstrzymuje nas przed dotykaniem twarzy brudnymi rękami, co robimy wielokrotnie w ciągu dnia, często zupełnie bezwiednie.

Filtruj

Wybrane opcje:
  • Maseczki z nadrukiem
  • Maseczki

Maseczki z nadrukiem, wielorazowe. Pranie w temperaturze 60 stopni zabija zarazki. Maseczki jednowarstwowe i dwuwarstwowe, męskie, damskie i dziecięce.

Maseczki na twarz nie chronią nas przed koronawirusem, ale pomagają chronić innych przed zarażeniem od nas, poprzez ograniczenie rozprzestrzeniania się zarazków.

Maseczki do twarzy powstrzymują nas przed dotykaniem twarzy i przenoszeniem bakterii z rąk do ust. Często robimy to odruchowo i bezwiednie.

 

Ładowanie...